راهبند کشویی

مشخصات کلی راهبند کشویی :

راهبند کشویی دارای سنسور تشخیص مانع
راهبند کشویی بدون ریل
امکان اتصال به هر نوع کنترل تردد

مزایای راهبند کشویی فلزی با پوشش رنگ و قیمت بسیار مناسب:

راهبند کشویی عرضه شده در انواع مختلف ( ۱ طرف ثابت، ۲ طرف ثابت و ۲ طرف متحرک)
حرکت آرام و بدون لرزش راهبند کشویی
راهبند کشویی ضد باد و دارای ایستایی بالا
راهبند کشویی با قابلیت عرضه در ارتفاع ۱۲۰، ۱۵۰ و ۱۶۰ سانتی متر و عرض ۶۰ سانتی متر
اتصالات روان راهبند کشویی که موجب سهولت حرک راهبند شده است
رنگ کوره ای پلی استر راهبند کشویی مقاوم در مقابل صدمات محیطی و اشعه ی خورشید

راهبند زنجیری

راهبند زنجیری | راهبند زنجیر کش

راهبند زنجیری کامه قابل ارائه در دو مدل CAT X و CAT X24
راهبند زنجیری مناسب جهت ورودی های تا عرض 16 متر
طراحی منحصر به فرد و انحصاری راهبند زنجیری
نصب سریع و آسان راهبند زنجیری
تردد نامحدود در مدل راهبند زنجیری CAT-X24
تردد سی مرتبه در دقیقه در مدل راهبند زنجیری CAT-X

راهبند برقی

راهبند برقی ایزان راهبند

راهبند، راهبند پارکینگ، راهبند اتوماتیک، راهبند برقی، راهبند اهرمی

ایزان راهبند حرفه ای ترین مرکز ارائه دهنده راهبند های اتوماتیک:
راهبند برقی ها تجهیزاتی هستند که به منظور کنترل نمودن دسترسی وسایل نقلیه به محوطه داخلی اماکن طراحی و ساخته شده و راهبند برقی در مکان های پرتردد که عمدتا مسیرهای ورودی کارخانجات ،مجتمع های بزرگ ،عوارضی ها و پارکینگ های عمومی است مورد استفاده قرار می گیرند.
راهبند برقی اتوماتیک اهرمی به یک دکل تقربیا یک متری قائم روی زمین نصب می گردد و راهبند برقی اهرمی از آن با اندازه های مختلف از دو تا هشت متر تردد خودرو ها را محدود می نماید.

این راهبند برقی اتوماتیک در دو نوع سیستم محرکه الکترومکانیک برای ترددهای پایین وسیستم الکتروهیدرولیک برای ترددهای بالا میباشد. که الکترومکانیک میزان تردد در ساعت کمتری نسبت به نوع راهبند برقی الکتروهیدرولیک را دارا می باشد.

راهبند تمام برقی

راهبند تمام برقی ایران راهبند

راهبند، راهبند پارکینگ، راهبند اتوماتیک، راهبند برقی، راهبند اهرمی

ایران راهبند حرفه ای ترین مرکز ارائه دهنده راهبند تمام برقی اتوماتیک:
راهبند تمام برقی ها تجهیزاتی هستند که به منظور کنترل نمودن دسترسی وسایل نقلیه به محوطه داخلی اماکن طراحی و ساخته شده و راهبند تمام برقی در مکان های پرتردد که عمدتا مسیرهای ورودی کارخانجات ،مجتمع های بزرگ ،عوارضی ها و پارکینگ های عمومی است مورد استفاده قرار می گیرند.

راهبند تمام برقی اتوماتیک اهرمی به یک دکل تقربیا یک متری قائم روی زمین نصب می گردد و راهبند تمام برقی اهرمی از آن با اندازه های مختلف از دو تا هشت متر تردد خودرو ها را محدود می نماید.

این راهبند تمام برقی اتوماتیک در دو نوع سیستم محرکه الکترومکانیک برای ترددهای پایین وسیستم الکتروهیدرولیک برای ترددهای بالا میباشد. که الکترومکانیک میزان تردد در ساعت کمتری نسبت به نوع راهبند تمام برقی الکتروهیدرولیک را دارا می باشد.

راهبند ستونی بولارد

راهبند ستونی بولارد

راه بندهای ستونی (Bollard) به صورت استوانه هایی هستند که داخل زمین قرار میگیرند و با خارج شدن از سطح زمین مسیر تردد را مسدود می نمایند که البته گرانترین نوع هستند و لیکن به فراخور عوامل محیطی و یا معماری هر مکان مورد استفاده قرار میگیرند. از نظر دوام نیز بی نظیرترین نوع راهبند به حساب میآیند.

راهبند ستونی بولارد از نظر نوع سیستم محرکه و مکانیزم باز و بسته شدن به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

راهبند ستونی الکترومکانیک

راهبند های بولارد الکترومکانیکی با استفاده از چرخ دنده باز و بسته می شوند.راه بند الکترومکانیکی به لحاظ “میزان تردد در ساعت” مقیاس کمتری نسبت به راهبند های الکترو هیدرولیکی داشته و همچنین قیمت پایین تری نسب به نوع الکتروهیدرولیکی راهبند ستونی بولارد دارند.

راهبند ستونی الکترومکانیکی این قابلیت را دارد که در شرایط مختلف همچون فشار زیاد برق و یا تغییرات آب و هوایی بدون هیچ مشکلی عمل کند.

راهبند ستونی الکتروهیدرولیک

مهمترین مزیت راهبند بولارد های الکترو هیدرولیکی قابلیت تردد بسیار بالای آنهاست که قابل مقایسه با نوع الکترو مکانیکی نمی باشد.

راه بند های الکتروهیدرولیک ستونی که گاهی صورت مخفی هم نصب می شوند،

مدت زمان بازگشایی مسیر در حالت استاندارد در حدود 8/2 ثانیه بوده و در حالت ویژه با اعمال تنظیمات، می توان زمان بازشدن را به یک ثانیه هم رساند. این نوع از راهبند برای مکان های بسیار پرتردد بسیار مناسب هستند چرا که از توان فناوری هیدرولیک برخوردار هستند.

راه بند بولارد هیدرولیکی از بلوک های هیدروپمپ یا پمپ های روغن و شیر های هوا تشکیل شده اند و به دلیل عدم استفاده از چرخ دنده در ساختارشان، در زمان برخورد با مانع خسارت بسیار کمی ایجاد می کنند. استفاده از پمپ های روغن این راهبند را برای مناطق سردسیری گزینه ای مناسب تر نسبت به انواع دیگر راهبند ستونی بولارد کرده است.

راهبند میله ای

راهبند میله ای، راهبند اتوماتیک اهرمی

راهبندهای اتوماتیک راهبند میله ای اهرمی، میله‌هایی هستند که بر روی یک دکل نگهدارنده یک متری راهبند میله ای بر روی زمین نصب می گردد. ایران راهبند ارائه و فروش بهترین برند های راهبند میله ای از جمله راهبند میله ای کامه CAME ، راهبند میله ای فک FAAC، راهبند میله ای زومر Sommer ، راهبند میله ای SEA ، راهبند میله ای Niuba و سایر انواع مدل راهبند را ارائه می نماید.

طول میله راهبند میله ای که در اندازه‌های مختلف دو تا هشت متری وجود دارند، راهبند میله ای برای عبور و مرور اتومبیل‌ها محدودیت ایجاد می‌کند.

راهبندهای اتوماتیک اهرمی راهبند میله ای متداول‌ترین و پرمصرف‌ترین نوع راهبندهای اتوماتیک هستند. در این نوع راهبند میله ای قدرت موتور محرک متناسب با طول بازوی راهبند میله ای متفاوت می‌باشد.

در صورتی که راهبند میله ای با وسیله نقلیه تصادف کند، آسیبی که بازوی متحرک راهبند میله ای وارد می‌شود، بیشتر از وسیله نقلیه خواهد بود.

راهبند کامه CAME

راهبند کامه CAME

راهبند کامه CAME

راهبند تمام اتوماتیک

راهبند تمام اتوماتیک

راهبند تمام اتوماتیک تجهیزاتی هستند جهت کنترل تردد و عبور و مرورِ خودرو (راهبند تمام اتوماتیک خودرویی) یا انسان (راهبند تمام اتوماتیک نفر رو). راهبند ها به دو صورت راهبند تمام اتوماتیک افقی و راهبند تمام اتوماتیک عمودی، با پایه متصل روی زمین و یا مخفی در سطح زمین (با ارتفاع مشخص از سطح زمین) وجود دارند. راهبند تمام اتوماتیک میتوانند در نقاط پر تردد مانند رمپ ورودی دانشگاه، عوارضی بزرگراه, پارکینگهای عمومی, ورودی اداره، کارخانه، پاساژ، پادگان، مجتمع های مسکونی اداری, شرکت کنترل ترافیک, موانع سرقت و امور انتظامی شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

راهبند اتوماتیک زومر Sommer

راهبند اتوماتیک زومر Sommer آلمان

جک پارکینگی زومر Sommer آلمان را باید به صورت افقی نصب کنید توجه داشته باشید که موتور زومر باید همواره به صورت عمودی نصب شود .

نکات ایمنی راهبند اتوماتیک زومر Sommer :

1 – زمانی که یک دستگاه راهبند اتوماتیک زومر Sommer به مشکلی برخورد کرد آن را راه اندازی نکنید .

2 – هنگام باز و بسته شدن درب بازکن زومر آلمان , نباید افراد , حیوانات و یا اشیایی در دامنه حرکت درب های زومر قرار داشته باشند .

3 – در محل هایی که دارای ارتباطات یا سیستم های رادیویی حساس ( از قبیل فرودگاهها , بیمارستان ها و غیره ) هستند از از ریموت راهبند اتوماتیک زومر استفاده نکنید .

4 – تنها زمانی درب باز کن زومر Sommer را با ریموت زومر باز کنید که مانعی در مسیر دید شما وجود نداشته باشد .

5 – ریموت راهبند اتوماتیک زومر Sommer را به گونه ای نگهداری کنید که راه اندازی ناخواسته , برای مثال توسط کودکان یا حیوانات غیر ممکن باشد .

6 – از ریموت راهبند اتوماتیک زومر تنها زمانی استفاده کنید که تلرانس نیروی بی خطری تنظیم شده باشد , تلرانس نیروی دستگاه زومر را به اندازهکافی در سطح پایین تنظیم کنید تا هر گونه خطر و صدمه به موجب نیروی بسته شدن درب راهبند اتوماتیک زومر رفع شود .