راهبند آکاردئونی

راهبند آکاردئونیراهبند آکاردئونی

راهبند آکاردئونی یا ( Accordion Barrier ) به دلیل شباهتی که به سازه آکاردئون دارد ، به دلیل  با این نام شناخته می شود . راه بند آکاردئونی دارای چرخ هایی می باشد که سبب می شود به راحتی بتوان آن را باز و بسته کرد و از آن استفاده نمود . این وسیله کار آمد  در موارد متعددی کاربرد دارد زیرا که حمل آسانی دارد که این مزیت باعث منحصر بفردی آن میان دیگر راهبندها شده است .

این راهبند با نام راهبند کشویی نیز معروف است و این نام گذاری به دلیل قابلیت باز و بسته شدن آن است . این راهبند قادر است تا حدود 30 متر را پوشش دهد .

از دیگر مزایای حائز اهمیت این محصول جایگیری بسیار کم آن است . همینطورامکان نصب به دو حالت دستی و اتوماتیک را دارد .

بیشتر بخوانیم : راهبند

ویژگی ها

به طور کلی ویژگی های ذکر شده را به این صورت می توان خلاصه کرد:

 •  دارای سیستم اتوماتیک ضد برخورد با موانع می باشد.
 • نصب آسان وامکان جابجایی به محل دیگر
 • قابلیت نصب راه بند آکاردئونی بدون ریل
 • قابلیت حرکت دستی در زمان قطع برق
 • جنس درب ها در راهبند آکاردئونی از استیل ضد زنگ می باشد.
 • مصرف برق کم به هنگام کار 
 • دارای نمایشگر روان LED
 • ارتفاع راه بند آکاردئونی ۱٫۶۰ متر و قابلیت نصب تا طول ۳۰ متر

معایب راه بند آکاردئونی 

 • مقاومت کم در برابر حملات
 • نداشتن قابلیت سیستم هوشمند
 • کنترل نشدن از راه دور
 • در صورت برخورد وسیله نقلیه به راحتی منهدم میشود

مزایای استفاده از راهبند آکاردئونی

بر خلاف سایر مدل های مرسوم راهبند، راه بند آکاردئونی چنان که از نامش مشهود است، مانند آکاردئون به صورت افقی باز و بسته می شود. این مورد باعث می شود که راهبند ریلی جمع شونده جای کمتری بگیرد و حمل و نقل آن از مکانی به مکان دیگر آسان تر باشد.

این نوع راهبند در مقابل نور و اشعه های خورشید بسیار مقاوم است که این ویژگی مناسب باعث بیشتر شدن عمر این وسیله و عدم نیاز به تعویض مداوم آن و پایدار بودن رنگ آن نیز شده است.

همچنین این دستگاه در مقابل باد قدرت تحمل زیادی دارد که ناشی از بالا بودن ایستایی و مقاومت آن است.

در چه مکان هایی از راه بند آکاردئونی استفاده میشود؟

راهبند آکاردئونی - ایران راهبند

پوشش راهبند آکاردئونی تا 30 متر نیز می رسد که برای ایجاد مسیر های فرعی یا مسدود کردن فضاهای وسیع کاربرد دارند.

در مکان هایی که امکان نصب راهبند اتوماتیک وجود ندارد متوجه اهمیت این راهبند ها خواهید شد.   

در مسیرهایی که باید به سرعت مسدود شوند کاربرد راه بند آکاردئونی مشخص میشود زیرا در کمترین زمان نصب میشوند و تردد ها را به حداقل می رسانند.

راه بند آکاردئونی با چندین اسم مختلف دیگر نیز شناخته میشود: راهبند چرخ دار ریلی جمع شونده، راهبند کشویی

همه ی این اسم ها به خوبی کاربرد و ویژگی این راهبند ها را توضیح میدهند. این راهبند ها در حالت جمع شده فضای خیلی کمی را اشغال میکنند و ممکن است تصور کنید توانایی پوشش دادن مکان های وسیع را ندارند اما این طور نیست و این راهبند ها در حالت باز شده کاربرد خود را نشان می دهند.

راه بند آکاردئونی ترافیکی

این نوع راهبند در واقع برای مواردی که تصادف یا ترافیک  در اتوبان یا سایر معابر رخ می دهد کاربرد دارد . همانطور که گفته شده این وسیله به دلیل حمل و نقل آسانی که دارد بیشترین کاربرد را دارد .

در مواقع ترافیک باید سریعا ماشین ها ی در حال تردد را به سمتی دیگر هدایت کرد تا میزان ترافیک کاهش پیدا کند ، به همین سبب پلیس راهنمایی و رانندگی از این وسیله کا ر آمد استفاده می کند.

راهبند آکاردئونی برقی 

راه بند آکاردئونی برقی  تشکیل شده از یک ستون می باشد ، داخل این ستون قطعات محرکه و موتور اصلی راهبند ]کاردئونی برقی قرار دارد .

بخش دوم که بخش کشویی نامیده می شود که متصل بع بخش اول یا همان ستون می باشد و توسط جریان برقی که منتقل می شود حرکت می کند و مانع از تردد وسیله نقلیه می شود .

از مزایای این نوع راه بند آکاردئونی  می توان به ضد آب و ضدزنگ بودن آن و همچنین سهولت در استفاده  ، وسفارش سایز  آن از 2 تا 8 متر اشاره نمود .

قابل به ذکر است این وسیله شامل معایبی همچون سرعت پایین در باز و بسته شدن و مقاوم نبودن در برابر ضربات ماشین نیز می شود .

راهبند آکاردئونی دستی  

راه بند اکاردئونی دستی از جنس آلومینیوم ضد زنگ می باشد  کاربرد های به سزایی را شامل می شود. از جمله آنها می توان به سهولت در استفاده ی آن اشاره کرد که به سبب چرخ های که زیر میله ها وجود دارد که در زمان هایی که امکان استفاده از آکاردئون برقی وجود ندارد از نوع راهبند دستی استفاده نمود .

این نوع راهبند دستی کم جا می باشد و در زمان بسته بودن فضای کمی را اشغال می کند . موارد استفاده ی این وسیله بیشتر در مراکز راهنمایی و رانندگی که معمولا در مکان هایی که تصادف یا ترافیک رخ می دهد ، می باشد . ارتفاع این  راه بند آکاردئونی دستی ۱٫۶۰ متر می باشد  و قابلیت نصب تا طول ۳۰ متر را دارا می باشد .

بیشتر بخوانیم : آشنایی با ایران راهبند

راه بند آکاردئونی کرج 

اگر قصد خرید ، تعمیر یا نصب راهبند آکاردئون در شهر کرج را دارید می توانید از طریق سایت ایران راهبند  و ارتباط با مشاورین فروش بهترین و باکیفیت ترین نوع راه بند آکاردئونی بهره مند شوید . شرکت ایران راه بند با انجام چندین پروژه موفق در سطح استان البرز یکی از نام آشنا ترین شرکت های راهبند می باشد.

این نوع راهبندها از جنس استیل ضد زنگ بوده ودر دونوع دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می گردد . همچنین شما امکان سفارش سایز از طول 2تا 30 متر را دارید .

این وسیله ی کار آمد  دارای سیستم اتوماتیک ضد برخورد با موانع می باشد.که از نصب آسان و امکان جابجایی  به محل دیگر را برخور دار است  .

قیمت راهبند آکاردئونی 

برای اطلاع از قیمت های دقیق راه بند آکاردئونی  پیشنهاد ما ارتباط با مشاورین ماهر ایران راهبند می باشد . امروز به دلیل نوسانات بازار فروش ، و تولید انبوه  مدل ، برند ها ، ابعاد و … راهبند های آکاردئونی بهتر است که از کمک مشاورین ایران راهبند استفاده کنید . تیم فروش ایران راهبند با وجود تجربه بسیار بالا در حوضه نصب و فروش راهبند می توانند کمک بسیاری خوبی به شما مشتریان عزیز داشته باشند.

فروش راهبند آکاردئونی 

ایران راهبند امکان فروش بهترین نوع وجنس راهبند های آکاردئون را دارا می باشد . شرکت ایران راهبند  با سابقه بسیار عالی که دارد بهترین زمینه نصب و فروش راه بند آکاردئونی را دارد .

ایران راهبند این ضمانت را به شما مشتریان عزیز می دهد که تمامی قطعات محرکه به کار رفته در این وسیله  اصل بوده  و

با اطمینان خاطر از کارایی همیشگی این راهبند اقدام به خرید راه بند آکاردئونی از سایت ایران راهبند را داشته باشید .

خرید راه بند آکاردئونی 

راحت ترین نوع خرید می توانید با کمک مشاورین ایران راهبند داشته باشید .زیرا که با بهترین شیوه پاسخگویی شما را در امر خرید راهنمایی می کنند . شرکت ایران راهبند بهترین نوع راهبند ها با قطعات اصل به شما عرضه می کند .

راهبند آکاردئونی ارزان قیمت 

شرکت ایران راهبند با محصولاتی بهترین کیفیت تولید و عرضه می گردد که با وجود دست بسیار برای فروش این شرکت با بهترین قیمت در سطح بازار فروش دارد .ایران راهبند با بهترین مشاورین می تواند کمک شایانی به شما برای خرید ارزان ترین نوع راهبند ها کند .

همچنین شرکت ایران راهبند علاوه بر  ارزان ترین قیمتی که دارد ضمانت اصل بودن و تضمین کارایی تمامی قطعات را نیز به شما می دهد .

 برای اطلاع بهتر از قیمت ها می توانید با شماره تماس

02155441824

 09122441266

09121383250

تماس حاصل فرمایید.

مقاله راه بند آکاردئونی

پوشش راهبند آکاردئونی تا 30 متر نیز می رسد که برای ایجاد مسیر های فرعی یا مسدود کردن فضاهای وسیع کاربرد دارند.

مقاومت کم در برابر حملات، نداشتن قابلیت سیستم هوشمند، کنترل نشدن از راه دور، در صورت برخورد وسیله نقلیه به راحتی منهدم میشود

راه بند آکاردئونی ترافیکی، راه بند آکاردئونی برقی، راه بند آکاردئونی دستی 

از مزایای این نوع راهبند می توان به ضد آب و ضدزنگ بودن آن و همچنین سهولت در استفاده  ، وسفارش سایز  آن از 2 تا 8 متر اشاره نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *