راهبند بازویی

راهبند بازویی


راهبند بازویی اتوماتیک 

راهبند بازویی ( AUTOMATIC BARRIER ) به دودسته راه بند بازویی ساده و راه بند بازویی شکسته تقسیم بندی می شود

راهبند اتوماتیک اهرمی یا همان راهبند اتوماتیک بازویی به دلیل شکل ساده و کارکرد روان از قیمت مناسبی برخوردار است که این قیمت بسته به میزان قدرت این راهبند اتوماتیک، طول بوم بازشونده، یک یا دو تکه بودن بوم و میزان تردد متفاوت است.

در راهبند اتوماتیک بازویی، بازوی محرک بیشتر نقش راهبندی نمایشی را ایجاد می کند و در زمان ایجاد برخورد با راهبند این بازوی راهبند اتوماتیک است که بیشترین آسیب را می بیند. راهبند اتوماتیک بازویی که یکی از متداول ترین و پر مصرف ترین راهبند ها می باشند. متناسب با میزان فضای باز شویی که از راهبند اتوماتیک نیاز داریم طول بازوی متحرک آن از ۲ متر تا ۷٫۵ متر متغییر می باشد قدرت موتور داخل راهبند اتوماتیک بازویی نیز متغیر میباشد.

راه بند بازویی به سبب نصب آسانی که دارد و با عملکرد ی فوق العاده که این روز ها این راهبند را یکی از پراستفاده ترین راهبندهای حال حاضر تبدیل کرده است .

این راه بند بازویی در مکان های پر تردد از جمله ورودی پارکینگ های عمومی ، مجتمع ها ی اداری و مسکونی ، فروشگاه ها وکارخانه جات کاربرد بسیاری دارد .

همچنین این وسیله به دلیل طول عمر بالا واصل بودن تمامی قطعات به همراه گارانتی از شرکت ایران راهبند و قیمت مناسب طرفدار بسیاری دارد .

این نوع راهبند در طول های 2 ، 3 ، 4 و6 تولید و عرضه میگردد .

راه بند بازویی شکسته شبیه بازویی ساده می باشد ، با این تفاوت که در مکان های سقف دار کاربرد دارد .

جنس بازویی راه بند بازویی از آلومینیوم می باشد . که این بازویی همراه با مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به چند مورد از آن می پردازیم .

بیشتر بخوانیم : آشنایی با راهبند برقی

از مزایا می توان به این موارد اشاره کرد :

بازویی این راه بند بازویی از جنس آلومینیوم آب کاری شده است ، که در مقابل باران و مواد شیمیایی مقاوم است .

این بازویی حالت خودرا بر اثر دما فصل ها از دست نمی دهد در صورت اصابت با وسیله نقلیه خسارت زیادی وارد نمی کند .

به دلیل استفاده از آلومینیوم وزن بازویی محرک کم بوده و برای حرکت فشار کمتری را به موتور وارد می کند .

به دلیل داشتن وزن کم سرعت باز و بسته شدن بیشتری دارد .

می توان این بازویی را به طول دلخواه سفارش داد .

معایب راهبند بازویی :

استحکام کم در برابر ضربات شدید

امنیت بسیار کم در برابر حمله وسایل نقلیه

راهبند اتوماتیک بازویی :

راهبند مکانیزه با ظاهر ساده ای که دارد وکار کرد خوبی که دارد ، از قیمت مناسبی نیز دارا می باشد .

این نوع راهبند با توجه به ارتفاع ۱۱۷۰ میلی متری و فلاشر روی بدنه و روی بازو دید مناسبی را برای راننده ها ایجاد می کند.

این راه بند بازویی به صورت اتوماتیک کار می کند کار می کند یعنی نیازنیست کنترل بازویی اصلی ومتحرک شخصی به صورت دستی کنترل شود .

در راه بند بازوی اتوماتیک ، بازوی متحرک بیشتر نقش راهبندی نمایشی را ایجاد می کند ؛زیرا که اگر خودرویی با این بازویی برخورد داشته باشد بیشترین ضربه را این راهبند متحمل می شود .

راهبند اتوماتیک به سبب کارکرد راحت تری که دارد یکی از متداول ترین و پر طرفدارترین نوع راهبند ها در سطح بازار می باشد .

بازوی متحرک این محصول کار آمد ، از طول 2 تا 5/7 متر تولید می شود که متناسب با فضای بازشویی که از راهبند اتوماتیک نیاز داریم متغییر است  .

توان موتوری این وسیله نیز قابل تغییر می باشد و شخص خریدار می تواند میزان قدرت این دستگاه را به انتخاب خود ، خریداری کند .

راهبند بازویی- ایران راهبند

تفاوت راهبند های بازویی با راهبندهای دیگر

راهبند ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها برای یک مکان خاص با میزان تردد متفاوت کاربرد دارد. امروز وجود راهبندها بسیار ضروری هستند، نبود راهبندها مشکلاتی مثل بی نظمی و پایین آمدن سطح امنیتی ورودی ها را به دنبال خواهد داشت.

با وجود راهبندها هر خودرویی اجازه ی ورود به ملک شخصی یا ساختمان های دولتی را نخواهد داشت و در صورت صلاح دید و تایید شما میتواند وارد شود اما اگر مطمئن نیستید میتوانید به کمک راهبند ها از ورود آن جلوگیری کنید و به بررسی بیشتر آن بپردازید.

البته همه ی راهبندها از لحاظ ایمنی کاربرد ندارند و فقط مانعی بر سر راه ورودی ها هستند و زیبایی خاصی به آنجا می بخشند. یکی از انواع راهبند ها راه بند بازویی است که در این مطلب با آن آشنا میشویم و کاربرد آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فروش راهبند اتوماتیک بازویی :

شرکت ایران راهبند یکی از بهترین تولیدکننده های راهبند اتوماتیک بازویی می باشد که با به کار گیری بهترین قطعات و ضمانت اصل بودن ، خود را یکی ازبرترین و پر فروش ترین شرکت ها در سر تا سرکشور کرده است .

شما می توانید با مراجعه به سایت ایران راهبند با کیفیت ترین نوع راهبند های اتوماتیک بازویی انتخاب کنید ودرخواست نصب دهید .

از آن جایی که این وسیله در حین استفاده مداوم می تواند امکان خرابی قطعات را داشته باشد ، شرکت ایران راهبند این امکان را به شما می دهد که تمامی این قطعات را به شرط اصل بودن از سایت ایران راهبند خریداری کنید .

تولید راهبند اتوماتیک بازویی :

شرکت ایران راهبند یکی از بهترین تولید کننده های راهبند مکانیزه بازویی در سطح بازار فروش می باشد . زیرا که با  قیمت مناسب و سهولت نصب، قابلیت تردد بالا و عمر طولانی و بکار گیری بهترین قطعات و با ضمانت اصل بودن خود را جزو یکی از برترین تولید کنندگان در سر تا سر کشور کرده است .

راهبند اتوماتیک بازویی از یک پایه به ارتفاع ۱۱۷۰ میلی متری و بازویی در طول های 2 تا 5/7 متری که به پایه متصل می شود تولید می شود .

نصب راه بند بازویی :

راه بند بازویی از نصب آسانی برخوردار است . در ابتدا باید این را در نظر داشت راه بند بازویی در مکانی نصب شود که ایجاد مزاحمت برای رهگذران پیاده یا موتور سواران نداشته باشد .

بعد از آن کافی است  در بخش اول قسمت پایه محرکه که در آن موتور راهبند بازویی قرار دارد ، در زمین نصب شود و در بخش دوم میله راه بند بازویی به پایه نصب گردد .

سایت ایران راهبند باداشتن مشاورین مجرب شما را در این امر به محض خرید مشاوره دهند ،و شما خریداران عزیز در امر نصب راهنمایی کنند .

قیمت راه بند بازویی :

برای مطلع شدن از قیمت دقیق راهبند بازویی می توانید با کارشناسان فروش سایت ایران راهبند  تماس برقرار کنید .

این  کارشناسان با بهترین شیوه پاسخگویی سعی بر این دارند شما مشتریان عزیز به خواسته ی خود در امر خرید راهبند برسید .

به دلیل نوسانات بازار و گسترده بودن مدل و ابعاد راه بند بازویی لازم است از کارشناسان ایران راهبند درخواست کمک و راهنمایی کنید .

ایران راهبند با داشتن گارانتی و اصل بودن تمامی قطعات به کار رفته در راه بند بازویی با بهترین کیفیت و مرغوبیت ،از مناسب ترین قیمت ها در سطح بازار فروش برخوردار می باشد .

فروش راهبند های بازویی :

ایران راهبند با انجام  چندین پروژه موفق در حوضه های راهبند های بازویی توانسته یک سابقه بسیار عالی در حوضه نصب و فروش راه بند های بازویی را داشته باشد .

از آن جا که شرکت ایران راهبند ، تمامی قطعات به کار رفته در راهبند بازویی را با کیفیت

وگارانتی اصل بودن تولید می کند، توانسته خود را یکی از بهترین فروشنده های این وسیله در سطح بازار کند ، و همواره می کوشد تا با بهترین شیوه ی پاسخگویی از سوی مشاورین فروشی مجرب شما را در این امر راهنمایی کند .

 برای اطلاع بهتر از قیمت ها می توانید با شماره تماس

02155441824

 09122441266

09121383250

تماس حاصل فرمایید.

مقاله راهبند بازویی

کافی است  در بخش اول قسمت پایه محرکه که در آن موتور راه بند بازویی قرار دارد ، در زمین نصب شود و در بخش دوم میله راه بند بازویی به پایه نصب گردد .

استحکام کم در برابر ضربات شدید، امنیت بسیار کم در برابر حمله وسایل نقلیه

بازوی متحرک این محصول کار آمد ، از طول 2 تا 5/7 متر تولید می شود که متناسب با فضای بازشویی که از راهبند اتوماتیک نیاز داریم متغییر است  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *