راهبند فروشگاهی

راهبند بی اف تی BFT

راهبند بی اف تی BFT

راهبند بی اف تی BFT  یا ( Barrier BTF ) ساخت کشور ایتالیا می باشد. با توجه به سابقه بسیار طولانی تولید راهبند بی اف تی BFT ، این راهبند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. انواع راهبند بی اف تی BFT در ایران عبارتند از:

 • راهبند بی اف تی BFT با تردد نامحدود
 • راهبند بی اف تی BFT با تردد محدود
  • قابلیت دسترسی به موتور و اجزاء داخلی از ۳جهت به منظور سهولت در تعمیر و نگهداری
  • نصب آسان و سریع
  • دستیابی به ۳ نقطه اتصال جهت استفاده از بوم های مختلف
  • تست شده در تونل باد به منظور افزایش مقاومت در شرایط خاص
  • طراحی و ساخت ایتالیا به همراه LED در بوم و تغییر وضعیت رنگ آن در شرایط مختلف
  • بار شدن اضطراری حتی در زمان قطع برق و بدون UPS
  • قابلیت اتصال به مرکز کنترل و کنترل درب توسط مرکز و حتی تلفن همراه
  • قابلیت نصب و جایگزینی این راهبند با مدل های قبلی ( یراق اتصال یکسان با مدل های قدیمی)راهبند ستونی  بی اف تی BFTمقاله راهبند بی اف تی یک نوع محصول تولید شده توسط شرکت bft ایتالیا می باشد . که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد ، و میتواند حفاظ امنیتی قابل قبولی برای مصرف کننده مورد نظر باشد.در واقع وظیفه ی راهبند ها کنترل عبور و مرور شخص یا وسیله نقلیه در اماکن می باشد .مقاله راهبند بی اف تی با وجود ظاهر ساده ای دارد با راهکارهای حرفه ای و با ویژگی های خاص تولید میگردد و در بازار عرضه میگردد . این محصول با تکنولوژی روز دنیا برای بالا بردن سطح کیفی زندگی روزمره طراحی شده و به این سبب جزو پرطرفدارترین نوع راهبند ها قرار گرفته است .نکته ی قابل اهمیت این نوع راهبند در این است که به تمامی سیستم های کنترل تردد متصل می گردد .که این تجهیزات کنترل تردد خودکار خودرویی عبارتند از ؛ سیستم های کارتخوان خودرویی و سیستم های تمام اتوماتیک پلاک خوان و یا RFID .عملکرد آن ها به این صورت است به محض رویت خودرو ورودی را باز می کند وکه با قرار گیری یک تگ بر روی شیشه ی خودرو و خوانده شدن آن توسط reader نصب شده در وردی ساختمان ، مسیر عبور و مرور برای خودرو باز خواهد شد .

   انوع راهبند بی اف تی :

   راهبند های bft  با توجه به عرض ورودی و شرایط ساختمان به چند نوع تقسیم می شود که در ادامه به انواع جنس و ابعاد و کارایی آن ها می پردازیم :

   راهبند bft مدل moovi از عملکرد الکترومکانیکی برخوردار است و دارای بوم یا بازو با متراژ 3 و 5 متری است .ای بازو به سبب داشتن فنر بالانس دارای کارکرد متعادل و بدون تنش است .

   این مدل راهبند قابلیت تردد نامحدود دارد که می توان از آن در مکان های پرتردد ، مسکونی و تجاری استفاده نمود ، همچنین سرعت باز وبسته شدن این راهبند قابل تنظیم در زمان های 4 ، 6 و 8 ثانیه است . ودارای دو مدل موتور 24 و220 ولت می باشد و قابلیت اتصال به برق اضطراری را دارد .

   این مدل راهبند bft دارای سیستم فیلمبرداری و عکس است که با این ویژگی قوق العاده و حائز اهمیت ، حفاظت و امنیت مکان را دو چندان می کند .

   راهبند bft  مدل moovi  خود به دو دسته ی تمام ست  ونیم ست تقسیم میگردد که در مدل نیم ست بدنه به همراه یک بازوی 6 متری ویک عدد ریموت فابریک تولید و عرضه می شود و اما در مدل تمام ست به جز قطعات ذکر شده چشمی و فلاشر ، صفحه زیرین ، پوشش بازو ، نگهدارنده تیرک و  همچنین ریسه روی بوم در پک قرار دارد تا نیاز به هیچ قطعه ای اضافه ای نباشد .

   توان محافظتی این سیستم به مقداری است که در زیر باران هیچ مشکی ندارد و به خوبی کار میکند .

   راهبند bft مدل Michelangelo که باز هم مناسب برای مکان های پرتردد می باشد ودارای دو سری با طول 6 و8 متر تولید می گردد و برای کارکرد نیاز به ولتاژ برقی 24 ولت است.

   این نوع راهبند از نظر شکل ظاهری دارای تیرک های بلند و جنس بدنه ی محافظت شده در برابر باران به دلیل رعایت استاندارد جهانی می باشد .

   قابل به ذکر است که این محصول را می توان در شرایط آب و هوایی سخت نیز مورد استفاده قرار داد ، که در اکثر مناطق با شرایط آب و هوایی سرد یا گرم بکار برد .

   این راهبند قابلیت نصب چشمی و فتوسل ، قابلیت نصب برق اضطراری و همچنین قابلیت ترمز گیری و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد .

   راهبند ستونی بی اف تی مدل stoppy :

   راهبند ستونی در واقع برای مکان های با محدودیت فضا روبه رو هستند تولید میگردد ، که فضای کمتری اشغال می کند و دوام بیشتر و طول عمر بالا تری به نسبت دیگر راهبند ها و ضریب امنیتی بیشتر ی دارد .

   البته به این موضوع باید توجه نمود این محصول مانعی برای عابرین پیاده و دوچرخه ها نمی باشد و بیشتر برای اماکن فروشگاهی و تجاری کاربرد دارد .

   این نوع راهبند دارای یک سیلندر و مرکز کنترل که باید در زیر زمین جای گذاری شود تا در مواقعی که لازم استدمانع از عبور وسایل نقلیه شود .

   طول ستون آن به طول 60 سانتی متر می باشد و سرعت حرکت آن به 4 ثانیه می رسد

   و می تواند تعداد کارکرد روزانه ای حدود 2000 بار را داشته باشد .

   ولتاژ برق مورد نیاز راهبند ستونی bft 220 ولت می باشد که قابلیت نصب برق اضطراری را بر روی خود دارد .

   از ویژگی های حائز اهمیتت این راهبند کار آمد می توان به مواردی چون قابلیت توقف در برابر مانع  و ترمز گیری با حسگر مخصوص ، قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارتخوان ، قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره نمود .

   همچنین راهبند ستونی ضد آب و گرد و غبار می باشد و می توان آن را محیط های با شرایط آب و هوایی خاص نیز به کار برد .

   راهبند bft مدل maxima ultra sm  که تشکیل شده از دوسری با ابعاد 35 sm  و

    68 sm  می باشد .

   این دو مدل با میزان ولتاژ 230 ولت کار می کند و قدرت ورودی تا 300 وات را دارد و به ترتیب سرعت باز و بسته شدن آن ها 0.7 ثانیه تا 3 ثانیه و از 4.5 ثانیه تا 6 ثانیه تعبیه شده است .

   تفاوت دیگر این دو سری در ابعاد بازویی آن هاست و برای سری 35 sm  در حدود 5 متر و برای 68 sm  در حدود 8 متر تعریف شده است .

   این دو محصول هردو قابلیت نصب در مکان های با تردد بالا نظیر اماکن اداری و پارکینگ های با تردد بالا  را دارد .

   این نوع راهبند ها از درجه حفاظت ip 54  برخوردار می باشد که می توان آن را در شرایط آب و هوایی سخت نصب نمود یعنی در هوایی معادل با دمای 30- درجه تا 60+ درجه کارکرد خوبی را دارد .

   چرخ دنده های این راهبند شناور در روغن می باشد .

   نصب آسان و سریع یکی از دیگر ویژگی ها ی مورد اهمیت این محصول می باشد . و قابلیت دسترسی به موتور و اجزای داخلی از سه جهت می باشد که به راحتی بتوان آن را تعمیر نمود .

   راهبند bft مدل  maxima ultra 36 که در ابعاد بوم 2 متر ، 4 متر و 6 متر تولید و عرضه می شود . که این بوم ها در عرض 0.7 ثانیه باز می شود .

   موتور این راهبند با عملکرد الکترومکانیکی همراه می باشد ودارای فرکانس بالا و سه فاز می باشد. همچنین داخل این راهبند تکنولوژی هوشمند RGB به کار رفته است ، که طبق این تکنولوژی که به کلاه نور معروف می باشد ، قادر است که به وسیله کد های رنگی بدون برقراری ارتباط با مرکز کنترل ، کار خود را مستقل به انجام رساند .

   این راهبند بی اف تی دارای دیگر ویژگی هایی می باش که در ادامه  چند مورد آن را نام می بریم :

  با ویژگی های نا برده شده این محصول قابل استفاده در اماکن صنعتی ، پارکینگ ها ی بزرگ ماشین ، ایستگاه راه آهن و … می باشد .

  راهبند bft  مدل GIOTTO BT A  که در 4 سری تولید می گردد که همه ی آن ها با ولتاژ برق 24 ولت کار می کند .

  دوسری اول به ترتیت 30 su ، 30 u  نام دارد که هر دو طول بازوی مشترک در ابعاد 3 متری دارند . و تفاوت این دو مدل در زمان باز وبسته شدنشان است گه به ترتیب درمدل اول 4 ثانیه در مدل دوم 205 ثانیه به طول می انجامد .

  و همین شرایط نیز برای دوسری دوم به ترتیب 60su  ، 60u  به کار رفته وجه مشترکشان طول بازوی 6 متریشان و تقاوتشان در زمان باز و بسته شدن که به ترتیب در مدل اول 5 ثانیه و در مدل دوم 4ثانیه می باشد .

  حداکثر دمامی کارکرد این راهبند تا 55 درجه سانتی گراد می باشد و بدنه ای ضد آب و گرد و غبار با رعایت استاندار جهانی ip54 دارد .

  راهبند بی اف تی مدل  MICHELANGELO BT A تولید شده در دو سری 60U با طول بازوی 6 متری و برای بالا رفتن به 6 ثانیه زمان احتیاج دارد و 80U دارای بازوی 8 متری که برای بالا رفتن بو خود به 8 ثانیه زمان نیاز دارد .

  این نوع راهبند با توان ورودی 300 وات و ولتاژ کارکرد 24 ولت کار می کند . و مکانیزم عملکرد آن الکترومکانیکی می باشد .

  همچنین از درجه حفاظت IP54 پیروی می کند .

  قیمت راهبند بی اف تی :

  راهبند بی اف تی به جهت ابعاد ، مدل های مختلفی که دارد قیمت ثابتی برایش تعبیه نشده است ؛

  به همین دلیل برای مطلع شد از قیمت های دقیق این مدل راهبند کافیست با مشاورین ما در سایت ایران راهبند تماس بگیرید و به آن ها درخواست مشاوره جهت اطلاع از قیمت ها را بدهید .

  فروش راهبند بی اف تی  :

  سایت ایران راهبند با فروش و نصب چندین پروژه  موفق در زمینه راهبند bft  توانسته سهم عمده ای از فروش را در سطح بازار داشته باشد .

  وبا جلب رضایت مشتریان خود با خدمات پس از فروش و محصولی اصل به همراه ضمانت امتیاز زیادی در زمینه فروشی معتبر کسب نموده است .

  نمایندگی راهبند بی اف تی :

  سایت ایران راهبند یکی از نمایندگی های به روز و شناخته شده در سرتا سرکشور  راهبند bft می باشد .

  ایران راهبند با داشتن تمامی قطعات محرکه اصل این محصول توانسته خود را یکی از برترین نمایندگی ها ی این برند کند و برای مشاهده کل نمایندگی در کشور به سایت ایران راهبند مراجعه کنید .

  نصب راهبند بی اف تی :

  نصب انواع راهبند بی اف تی  باید کاملا مطابق با کاتالوگ راهبند انجام شود تا راهبند از گارانتی خارج نشود . برای درفت کاتالوگ نصب و انجام نصب بایستی با مشاورین مجرب در دفتر فروش ایران راهبند تماس بگیرید تا آنها شما را در این امر راهنمایی کنند .

 برای اطلاع بهتر از قیمت ها می توانید با شماره تماس

02155441824

 09122441266

09121383250

تماس حاصل فرمایید.

مقاله راهبند بی اف تی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *